Najnowsze wiadomości z Sosnowca i Śląska - bądź na bieżąco!
Najnowsze wiadomości z Sosnowca i Śląska - bądź na bieżąco!

Najnowsze wiadomości z Sosnowca i Śląska - bądź na bieżąco!

Wydarzenia lokalne

Sosnowiec: Nowe inwestycje w centrum miasta W Sosnowcu trwają nowe inwestycje mające na celu odnowienie centrum miasta. Planowane są modernizacje ulic, placów oraz budynków. To ważne przedsięwzięcie, które ma przyciągnąć nowych inwestorów i poprawić jakość życia mieszkańców.

Sosnowiec: Otwarcie nowej szkoły podstawowej W Sosnowcu otwarto nową, nowoczesną szkołę podstawową. Budynek został wyposażony w najnowocześniejsze sale lekcyjne, pracownie przedmiotowe oraz boiska sportowe. To ogromna korzyść dla uczniów, którzy teraz będą mieć lepsze warunki nauki.

Śląsk: Remonty dróg w regionie Na terenie Śląska trwają intensywne prace remontowe dróg. Celem jest poprawa infrastruktury drogowej, aby podróżowanie było bezpieczne i komfortowe. Remontowane są główne trasy komunikacyjne, co przyczyni się do poprawy mobilności mieszkańców.

Śląsk: Nowe miejsca rekreacji dla mieszkańców Mieszkańcy Śląska mogą cieszyć się z nowych miejsc rekreacyjnych. Powstają parki, place zabaw oraz trasy rowerowe, które umożliwiają aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Kultura i rozrywka

Sosnowiec: Premiera nowego spektaklu w Teatrze Miejskim W Teatrze Miejskim w Sosnowcu niedługo odbędzie się premiera najnowszego spektaklu. To wydarzenie kulturalne, które z pewnością przyciągnie uwagę miłośników teatru. Bądź na bieżąco i zarezerwuj sobie czas na tę niezwykłą premierę.

Sosnowiec: Koncert znanej polskiej artystki W Sosnowcu odbędzie się koncert znanej polskiej artystki. Jej utwory są rozpoznawalne i uwielbiane przez fanów muzyki. Jeśli chcesz doświadczyć niezapomnianego wieczoru pełnego emocji i pięknej muzyki, nie możesz przegapić tego wydarzenia.

Śląsk: Wystawa malarstwa w Muzeum Śląskim Muzeum Śląskie zaprasza na fascynującą wystawę malarstwa. Będzie to doskonała okazja, aby podziwiać prace wybitnych artystów. Jeśli interesujesz się sztuką, nie może Cię zabraknąć na tej wystawie.

Śląsk: Festiwal filmowy w Katowicach W Katowicach odbędzie się prestiżowy festiwal filmowy, który przyciąga uwagę zarówno miłośników kina, jak i branży filmowej. To doskonała okazja, aby zobaczyć najnowsze produkcje i spotkać się z twórcami filmowymi. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem kina czy profesjonalistą związanym z filmem, ten festiwal z pewnością dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń.